نتایج جستجو برای عبارت :

ما توی آسمونا هستیم

به احمد می‌گم با تاریکی گره خوردیم. میگه جمع نبند منو با خودت. می‌خوام بگم احمد! تو که تو تاریکی مارو تنها گذاشتی، نیستی ببینی چه تاریکی زیبایی. چشمم از دیدن فارغه، پام از راه رفتن. احمد همیشه می‌گفتی غصه شاخ و دم نداره، اما غصه هم شاخ داره هم دم. اَمَد! دریاب این غریب افتادرو، اَمَد، چی شد عاشقی؟ چی شد شیدایی؟
اگه اینطوری بهتره؛ اَمَد بیرون شو از تنم، برو تو آسمونا، برو خونه اصلیت، تنهام بذار تو این بلبشو، بذار قبضه‌ت کنه فرشته‌ی مرگ. باهاش

به طرز شگفت آوری امروز همه همکاری کردن و کارم یه روزه تموم شد. تو آسمونا دنبال یکی شون میگشتم که فک نمیکردم پیدا شه به این راحتی! لامصب اسم اون یکی هم سسمی باز شو اه اصن! تا اسمشو بردم بی چک و چونه تحویل گرفت!
بینش هم رفتم کتابخونه. اون یکی سالن مطالعه با تقریب خوبی دلبازتر و پرنورتر و خوشایندتره. این یکی هم البته دنجه و پیژامه هم میتونی ببری و تا شب بمونی
فقط قوانینش خیلی سفت و سخته، که به مکانش در! حیف نمیتونم اینجا بیام.

+ گاهی یه چیزی تو ذهن
دیگر فریب شیطنتش را نمی‌خوردم که با خنده‌ای که صورتم را پُر کرده بود پیامش را باز کردم و دیدم نوشته است :«من هنوز دوستت دارم، فقط کافیه بهم بگی تو هم دوستم داری! اونوقت اگه عمو و پسرعموت تو آسمونا هم قایمت کنن، میام و با خودم می‌برمت! ـ عَدنان ـ » 

برای لحظاتی احساس کردم در خلائی در حال خفگی هستم که حالا من شوهر داشتم و نمی‌دانستم عدنان از جانم چه می خواهد؟... 

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم ح
امیر خانی نجوای روشن
متن آهنگ نجوای روشن از امیر خانی

منو میکشه سمت دنیای تو یه حسی که هم عطر دمنوش مه
نمیزاره از فکر تو بگذرم صدایی که هر لحظه تو گوشمه
یه نجوای روشن که هرشب منو داره از تو قلبم صدا میزنه
منو تا ته آسمونا ببر که چشمای تو کهکشون منه
ادامه مطلب
بسم رب السموات ...
خدای آسمون ها ...حالا چرا خدای آسمون؟؟چون همیشه هر وقت میخوام باهت حرف بزنم به آسمون نگاه میکنم الانم دلم خواست خدای آسمونا خطابت کنم
خدای آسمون ها فکر کنم من رو بیشتر از اونی که فکر میکنم دوست داری
تا نسیم حال خوب به صورتم میخوره تا انگیزه میگیرم برای ساختن برای آدم شدن تا یکم پیش میرم تا سختی ها رو با کمال میل به جون میخرم و به استقبالشون میرم
یهو یه اتفاقی میفته که هر چی ساختم فرو میریزه
شنیدم کسایی رو که خیلی دوست داری اینج
شاید خنده دار باشه، ولی یکی از آرزوهای همیشگیِ من این بوده که عاشق تنهایی باشم! که از نبودن ِ آدما اذیت نشم، که وقتی تنهام بگم آخیییش! حالا برم از خوشی پرواز کنم تو آسمونا! 
ولی متاسفانه به شدت از تنهایی بدم میاد!
هیچوقت بلد نبودم با خودم تنها باشم و از خلوتم لذت ببرم.حتی وقتی تو قطار یا اتوبوسم تنها میشدم، باید یه چیزی در گوشم وزوز میکرد، چیزی مثل هندزفری! تو خوابگاه که تنها میشدم که اصلا انگار همه غم عالم میریخت تو دلم! واسه همینم بعد از یک ما
دانلود آهنگ سینا درخشنده چشم مشکی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * چشم مشکی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Cheshme Meshki Man With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه سینا درخشنده به نام چشم مشکی
یه شبم که ماهشو گم کرده تو آسمونا دنبالش میگردهیه چیزی بهش بگید برگرده دست من نیست که دلش از سنگهچش

سوره‌ی کوثر اومد / دلبر حیدر اومد

شیعه‌ها گل بریزد... مادر اومد 2

می‌زنم دل به دریا / سر میذارم به صحرا

غم ندارم تو سینه... جان مولا 2

غرق شور و شادی، آسمونا امشب / به عشق فاطمه، نام مولا بر لب

یا زهرا / بانوی دوعالم خوش اومدی

یا زهرا / کوثر مجسم خوش اومدی

(یا زهرا - خوش اومدی ) 2

ادامه مطلب
سوره‌ی کوثر اومد / دلبر حیدر اومد

شیعه‌ها گل بریزد... مادر اومد 2

می‌زنم دل به دریا / سر میذارم به صحرا

غم ندارم تو سینه... جان مولا 2

غرق شور و شادی، آسمونا امشب / به عشق فاطمه، نام مولا بر لب

یا زهرا / بانوی دوعالم خوش اومدی

یا زهرا / کوثر مجسم خوش اومدی

(یا زهرا - خوش اومدی ) 2

ادامه مطلب
دانلود آهنگ سینا درخشنده چشم مشکی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * چشم مشکی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , سینا درخشنده باشید.
دانلود آهنگ سینا درخشنده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Sina Derakhshande called Cheshme Meshki Man With online playback , text and the best quality in mediac
متن ترانه سینا درخشنده به نام چشم مشکی
یه شبم که ماهشو گم کرده تو آسمونا دنبالش میگردهیه چیزی بهش بگید برگرده دست من نیست که دلش از سنگهچش
امروز دختر خالم اومده دنبالم میگه امین بیا بریم چند جای سپیدان رو نشونم بده تا چندتا عکس خوب بگیریم. آخه عکاس هست و البته تازه اومده ایران و میخواد موقع رفتن یادگاری های خوبی داشته باشه.
صبح ساعت 6 صبح زدیم بیرون تا 11 برگرشتیم. یه خورده دیوونس.
آهنگی که پایین گذاشتمش رو گذاشته تا آخر صداشو برده بالا. احساس میکردم دارم با هواپیما روی ابرا پرواز میکنم. حس ماشین سواری بهم دست نداد.
در مسیر کوه های شمالی بیضا

متاسفانه
سینا درخشنده چشم مشکی
دانلود آهنگ شاد جدید چشم مشکی با صدای سینا درخشنده { یه شبم که ماهشو گم کرده تو آسمونا دنبالش میگرده } متن ترانه Mp3 320 کیفیت اصلی در رسانه جازموزیک
Download Song Sina Derakhshande Cheshm Meshki In jazmusic
متن آهنگ چشم مشکی از سینا درخشنده
یه شبم که ماهشو گم کرده تو آسمونا دنبالش میگرده
یه چیزی بهش بگید برگرده دست من نیست که دلش از سنگه
چشم مشکیه با اون چشاش اومده و شده شاه دلم
هی واسم ناز میکنه نازشو من میخرم
متن آهنگ چشم مشکی از سینا درخشنده
یه ش
من زیاد فکر میکنم. حتی وقت هایی که فکر می کنم فکر نمی کنم هم فکر می کنم. بعضی وقت ها کار دستم می ده. مثلا انقدر از بچگی راجع به ستاره ها فکر کردم و افتادم دنبال فکرهام که از 19 سالگی نصف زندگیم همینا شده. بعد به خودم اومدم دیدم من اصلا می خوام وارد نوروساینس بشم. اینجا چی کار می کنم؟ ولی دیگه دیر بود. تا خرخره وسط اخترفیزیک و آیوتا و مقاله گیر کردم. الان روی متغیرها کار می کنم ولی هر روز صبح که از خونه می زنم بیرون و چشمم به آسمون میوفته به این فکر می
تو سرم طبل و سنج می‌کوبن
یک‌نفر داد می‌زنه انگار
یک زن از غمِ مردنِ بچه‌اش
پشت هم زار می‌زنه، هی زار

ازدحام صداست تو سرِ من
گرچه لب‌هام قفل و خاموشه
دارم اینجا پر از جنون می‌شم
بی‌صدا، تو اتاقم، این گوشه

درد می‌ریزه از شقیقۀ من
تو یقه‌ام پر شده از این حرفا
دکمه رو وا کنم زمین غرقه
تو همین واژه‌ها، همین دردا

آدما حالمو نمی‌فهمن
حرف من واسه گوش اونا نیس
دکمه رو وا نمی‌کنم، نه! نه!
جای ماهی، تو آسمونا نیس

بهتره غرق شم تو تنهایی
جز
بعد از مرگم این مطلب رو بخونید.
من حس می‌کنم یه مشکلی دارم که مسایل منفی رو توی ذهنم انقدر پررنگ می‌کنم. مثلا قبل از عقد به مدت حدود یک ماه همسرم هرروز برام یه عکس گل میفرستاد به همراه یه متنی که غالبا خودش نوشته بود. اون زمان من اصلا توی زمین سیر نمی‌کردم.. تو آسمونا بودم. خوشحال و عاشق. عاشق‌ترین. به قدری خوشحا بودم که فکر می‌کردم خوشبخت‌ترین زن دنیام. ولی گذشت و عقد کردیم. یه شب که با خانواده همسر رفته بودیم شام رستوران. تو راه برگشت توی ماش
زمینه حماسی امیرالمومنین (ع)
17 دی ماه 98
فاطمیه اول
هیئت جان نثاران امام زمان (عج)
وحید شکری
اون کیه که روح ایمانه
جهت دانلود فایل و مشاهده متن این زمینه دلنشین به ادامه مطلب مراجعه کنید...
کربلا نصیبتون + شهادت

متن مداحی:
اون کیه که روح ایمانه
حقیقت نور قرآنه
عالمی گدا و سلطانه
غضب خدای رحمانه
اون کیه که شیر شیرانه
قائد غر المهجلین
ای استاد جبریل امین
سر الله المحزون خدا
جانم یا امیرالمومنین
ای حضرت مشکل گشا
ای ستون آل عبا
ای شهسوار لافتی
همه ب
شاید برای شما هم این سوال پیش اومده باشه که چرا خدا، سرتاسر زمین رو از نعمت پر نکرده؟ 
چرا بعضی جاهای زمین، بیابون خشک و بی آب و علفه، جوری که مردمش باید برای رسیدن به آب اینقدر زحمت بکشن، اینهمه گرما رو تحمل کنن و سختی بکشن، درحالیکه بعضی جا، اینقدر خوش آب و هواست که مردمش حال می کنن و از خوشی میزنه به کله شون! چی میشد اگه همه جا سواحل مدیترانه زیبا و پرنعمت بود! (البته با رعایت شئونات اسلامی خواهران و برادران)
چرا همه ی زمین پر از آبادی نیست؟ م
من یه کبوترم تو حرم تو
آب و دون میخورم از کرم تو

امشب دل منو صحن تو برده
مُهر خادمیتون به سینه خورده

ای آسمونی‌ترین، سلطان ایران زمین
امشب دستامو بگیر، امشب گداتو ببین

آقای مهربونا، خورشید آسمونا
جون جوادت امشب، نگاه کن به جوونا

السلطان ابالحسن، آقا شمایی عشق من
ادامه مطلب
من یه کبوترم تو حرم تو
آب و دون میخورم از کرم تو

امشب دل منو صحن تو برده
مُهر خادمیتون به سینه خورده

ای آسمونی‌ترین، سلطان ایران زمین
امشب دستامو بگیر، امشب گداتو ببین

آقای مهربونا، خورشید آسمونا
جون جوادت امشب، نگاه کن به جوونا

السلطان ابالحسن، آقا شمایی عشق من
ادامه مطلب

40 توصیه"عاشقانه حاج آقا قرائتی" به آقایان
  1) به همسرت بگو : دوستت دارم! ۲) واژه « دوست داشتن »را فقط برای او هزینه کن! ۳) همسر تو کریستاله ! مواظب باش او را نشکنی ! ۴) کاری کن که به تو ایمان بیاره ! ۵) تو باید تکیه گاه خوبی براش باشی! ۶) از عشقت برای او هزینه کن ، نه فقط از ثروتت! ۷) زیبایی همسرت را ستایش کن! ۸) کارهایی که از توانش بیرونه , به او واگذار نکن ! ۹) او گل خوشبوی بهاری است ، پژمرده اش نکن! ۱۰) انتظار نداشته باش همسرت مثل تو باشه ! 11)با بحث و جدل
از چند روز پیش فکری افتاده تو سرم، حکمت دائم کتاب خوندن من چیه؟! درموردش خیلی فکر کردم، من با خوندن رمان و هر نوع نوشته دیگه ای فقط واسه خودم یه بهانه جور می کردم برای تنبلی. همیشه یه لیست طولانی و چندتا کتاب روی میز انتظارم رو می کشیدند. از خیلی چیزا واسه کتاب خوندن میگذشتم چون یه سرپوش بود واسه واقعیت. کتاب خوندن خیلی خوبه، دنیاتو بزرگ تر می کنه، یه عالمه درس بهت یاد میده، تجربه هایی که تو زندگیت نمی تونی داشته باشی رو بهت میده ولی با زیاده رو

با ذوق وصف ناشدنی بهم نگاه میکردیم امروز اولین روزی بود که روپوش سفید به تن کرده بودیم...
از خوشحالی انگار که تو آسمونا بودیم اما در واقعیت در طبقه ی اول دانشکده ی دندون پزشکی کلاس اسکیل لب بودیم..
به وسایل توی کلاس نگاه میکردیم یه میز بزرگ وسط کلاس بود که یه قسمتش پراز سرنگ و آمپول و سرم و ست سرم و
قسمت دیگرش چندتا نخ بقیه و مانکن هایی برای انجام بخیه بود..از وسایل میشد فهمید که قراره امروز مهارت های جذابی رو
یاد بگیریم...
چندتا بسته آبی رنگ
اول از همه اینو گوش بده :) 
جهت گوش دادن کلیک کنید
دیشب با این آهنگ تک تک خاطره هایی رو که توی عکس های آلبوم بچگی هام جا مونده بودن مرور می کردم
آدمایی که بودن تو عکسا و الان دیگه نیستن ....میشد به راحتی با دیدن عکسا عطرشون رو حس کرد...
همین طور که  ورق می زدم و جلوتر می رفتم بیشتر به عقب برمیگشتم خوب نگاهشون میکردم تا از دوباره جای خاطره های بد تو ذهنم رو بگیرن... تا یادم بمونه واقعا کی بودم 
میدونی یکی از عکسا منو یاد یه خاطره ای انداخت...
یادمه بچه
رمان سفر به دیار عشقدانلود رمان سفر به دیار عشق اثر arameshgh20 با فرمت های pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرایش جدید و لینک مستقیم
خلاصه بعد از چهار سال بیزاری مادر ، پدر ، برادر ولو فامیل با توجهات کراهت بار تنها به جرم بی گناهی ، سرانجام بیگانه ای را می بیند که از هر آشنایی برایش مونس تر و این شروعی دوباره برایش است …
خلاصه رمان سفر به دیار عشق
همینجور که قدم میزنم یکی از شعرهای فروغ رو برای خودم زمزمه میکنم : ای ستاره ها که بر فراز آسمان با نگاه خ
ای به حق مقتدا ایها العسکری ای ولی خدا ایها العسکری شمع جمع همه یوسف فاطمه زاده مرتضی ایها العسکری ماه رویت حَسن، خُلق و خویت حسن حُسن سر تا به پا ایها العسکری هم تو خیرالعباد هم تو باب المراد هم تو ابن الرضا ایها العسکری هم سپاهت ملک، هم مطیعت فلک هم به حکمت سما ایها العسکری یابن خیر الوری سامرایت مرا کعبه و کربلا ایها العسکری تو به ارض و سما، تو به اهل ولا تو به خلق خدا، هادی و رهبری چشم بد از تو دور، نورالانوار طور دُر دَه بحر نور، بحر یک گوه
دلم می خواهد برای تو بنویسم ... اما بغض بر گلویم سنگینی می کند و امان را از قلم می گیرد ... و کلمات آشفته و پریشان از زیر جوهر  خودکار در می روند و روی کاغذ قرار نمی یابند ... چقدر سخت است برای تو نوشتن! چقدر موصوفی و هیچ صفتی برایت پیدا نمی شود ... واژه ها برای تو تکراری اند ... از مهربانی هایت باید بگویم یا از دوست داشتن هایت یا از بی قراری های دلت برای من ؟ از چه باید بنویسم ؟ نه ... هرگز نمی توان تو را به تقریر در آورد ... تو هرگز در قرار درنخواهی آمد ... ت
من و تو مثل همیم خوف میکنن میبیننمونواسمون غلاف بلوف میکنن
رپ کنا منو خیلی دوست ندارنمثل تو که خیابونا جلوت جفت میکنن
بچه ی سینه باتوم و ترساشو
صاف گذاشت تو کمر نامرداجنده بازنده ها رفیق همنتنهایی مبارک برنده ها تنهان

داداشت دنیا رو جر میدهلخت تر از جیبش حنجرشه سفت وایساده واسه جنگتو میدونی یه دیوار که خودتی پنجرش حیف

زمستون هنوز از ترس لی لی میکرد وقتی بهار تنتو نفله میکرداز پشت زدتت الان نه تو کودکی اسلحه اش گلوله رو گریه میکرد
کردن ت
یعنی الان اینجوری هستم 

خب من هنوز جمع بندی ۲۰۱۹ رو نکرده بودم و اهداف و برنامه های ۲۰۲۰ رو ننوشته بودم. رفتم دفترم رو بیارم ببینم پارسال چی نوشتم , دفتر نوشته های سالهای گذشته م که این سری از ایران آوردم رو هم برداشتم گفتم یه نگاه بندازم تو سالهای مختلف این روزها چه حسی داشتم.

خب الان بازم میگم که اینجوری هستم چقدر کوچیک بودم! دنیام اندازه یه کف دست بوده! نگرانی هام رو که نگو! بعضی هاش که الان سر سوزنی تو ذهنم نبود یه روزهایی اینقدر منو تحت
دانلود اهنگ رپ خفن از زخمی و سوگند به نام بمب بمب بمب رو بیتا رفته کل عمرم با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang rap Bombe Bombe Bombe Ro Bita Rafte Kole Omram
دانلود آهنگ بمب بمب بمب رو بیتا رفته کل عمرم
بمب بمب بمبم رو بیتا ●♪♫
رفته کُل عمرم رو کیکا ●♪♫
بالا بالا بالاترینم ●♪♫
از بالا بالا بالا پریدم ●♪♫
صبح ، صبح تا شب بیت بیت ●♪♫
شب ، شب تا صبح هیتِ هیت ●♪♫
فرق نداره کی‌ چی‌ دید ●♪♫
برو کنار داره میاد دیو دیو دیو ●♪♫
سلامتی
میلاد حجت خدا، دوازدهمین ساغر الهی بر منتظران جمالش و بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد. در مجموعه حاضر سعی شده گلچین بهترین مولودی های ولات امام زمان (عج) گردآوری شود.
سلام ای انتظــار انتظـــارم  - سلام ای رهبر و ای یادگارم
سلامم بر تو ای فرزند زهرا -  سلامم بر تو ای نـــاجی دنیا . . .
لیست گلچین بهترین مولودی های ولات امام زمان (عج):- مولودی جدید جواد مقدم ولادت امام زمان (عج)- الهی چشات پر از غم نشه آقا  (شور)(در وصف مقام معظم رهبری)- صدای پای کسی
قرار بود تقریبا ۱۲ کیلومتر راه برم و برسم به کمپ احمد. ۱۲ کیلومتر تو حالت عادی واقعا روال بود برام. میانگین راه رفتنم تو روزای عادی ۸-۹ کیلومتر بود ولی کوله‌م عجیب سنگین بود. بی‌اغراق شاید ۱۰-۱۵ کیلو بار داشتم و از همون اوایل راه فهمیدم دو سه ساعتِ سختی پیش رو دارم ولی یه حس عجیب و خاصی داشتم که هیچی نمی‌تونست ذره‌ای خرابش کنه. هدفونم رو گوشم بود، کوله‌م رو دوشم و دو تا باتومم دستم‌ و گذاشته بودم که "یک عاشقانه‌ی آرام" رو بشنوم. همه کلی ا
بنام خدا

سلام و عرض ادب

خبر خوب:
یکی از بهترین خبرهایی که این روزا شنیدم این خبر بود:

این خبر برای اونهایی که بچه دارن و آینده و ذهن و زندگی بچه هاشون براشون واقعا مهمه بسیار خوشحال کننده و راضی کننده اس.
البته بنظرم اونایی که بچه ندارن هم باید خوشال باشن چون بالاخره یه روز با این فاجعه روبرو میشدن که وسط کارتون دیدن بچشون 10 دقیقا تبلیغات تجاری افتضاح و مزخرف و سه نقطه پخش بشه و ذهن و روح و روان و آرامش بچه رو میریزه به هم!

پویای بهتر:
بچ
حسن که از خواب پاشد بدجور گرسنه بود تا چشمش رو باز کرد سیب های قرمز خوش آب و رنگ رو دید و دهنش حسابی آب افتاد. داد زد ننه جون من سیب می خوام. ننه اش گفت: اگر سیب می خوای باید پاشی خودت برداری. یه تکونی به خودت بده . حسن کچل دستش رو دراز کرد و اولین سیب رو برداشت و خورد و کلی کیف کرد کمی خودش رو کشید و دومی رو هم برداشت . خلاصه همینطور خودش رو تا دم در خونه رسوند. ننه پیرزن یواشکی اونو نگاه می کرد و دنبالش می رفت همین که حسن خواست سیب تو کوچه رو برداره ف
گفت:«امم..دستمو نگیر...من دستام عرق می‌کنن...» و نمی‌دونست اون لحظه کم اهمیت ترین مسئله ی دنیا برام این بود که دستاش عرق می‌کنن.هر ثانیه می‌خواستم دستشو بگیرم ولی بازم این‌کار رو نکردم.می‌دونستم چقدر بابتش خجالت می‌کشه.نمی‌خواستم اذیتش کنم.هیچ‌وقت نخواستم.
یادمه صبحی رو که توی اتوبوس نشسته بودیم و بهش می‌گفتیم آلوچه بخوره باهامون.هی می‌گفت:«شکمم خالیه،اگه بخورم دل‌درد می‌گیرم!» ولی مگه من می‌ذاشتم آلوچه به اون خوشمزگی رو نخوره!؟ ام
متن آهنگ حصین و ام جی به نام 12 به بعد - متن آهنگ
متن آهنگ
[ورس یک]
فازا فضائیه جو سنگینه
کوچه های اطرافو بستن دیگه
یکی یه چی دستم میده
میگم مستم حاجی این بد سمیه
دیر شده اینا تازه دارن میان
دستشون گله انگار خواستگارن اینا
اونا هم که یه کم تازه کارن بیان
پا بد میشن و یهو فاز ما رو هم میگ*ن
اینطرفا تو مثبتی نیا
اینجاها نیست حاجی صحبت حیا
سوسکی میان اَ پشت در حیات و
لنگا میرن برا مشتری هوا
شب میشه باز دراکولائم من
لوله میشن چرا پولام من؟
یه سری هم روی
سرود ولادت امام
رضا علیه السلام
مجتبی صمدی شهاب
از آسمونا باز امشب می باره ستاره دوباره
به خاک پای یه دلبر آسمون سرش میزاره
دلم شد از سینه رها
روحم شد از بدن جدا
مرغم و بال بال میزنم
شدم کبوتر جلد امام رضا
(گل حیدر)۲ علی
علی علی علی موسی الرضا
بازم به پنجره فولاد گره میزنم پنجه هامو
تاکه تو عالم مستی ببینم جمال آقا مو
زول میزنم به سر تاپاش
جون می گیرم با یک نگاش
اگه ببینم آقا مو
مثه آهو میزارم سر روی پاش
(گل حیدر)۲ علی
علی علی علی موسی الرضا

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

جهانِ من و تو

تا به حال به این فکر کرده بودی؟

که دنیای من و تو چه جوریه؟

دنیای
من و تو ویژگی های خودش رو داره

هر
چیزی ب
دانلود آهنگ جدید علی سورنا | مهران با لینک مستقیم  +متن +پخش آنلاین
Danload Ahang Ali sorena -Mehran
♬♪♪♫♪♬Download new music From Ali Sorena | Mehran+Text+Best Quality

برای دانلود آهنگ مهران علی سورنا  لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید:
پخش آنلاین آهنگ مهران علی سورنا:

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

:برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  
متن آهنگ مهران علی سورنا :
♬♪♪♫♪♬
من و تو مثل همیم خوف میکنن میبیننمون
واس
دانلود آهنگ جدیدعلی سورنا مهران + متن + پخش آنلاین
Danload Ahang Jadid Ali sorena - Mehran
♬♪♪♫♪♬Download new music BY Ali Sorena Called Mehran+Text

متن آهنگ جدید مهران از علی سورنا:
من و تو مثل همیم خوف می کنن می بیننمون  ♬♪♪♬   واسمون غلاف بلوف می کنن
رپ کنا منو خیلی دوست ندارن    ♬♪♪♬    مثلِ تو که خیابونا جلوت جفت می کنن
پخش آنلاین آهنگ مهران از علی سورنا:
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند
دانلود آهنگ

پیامک التماس دعا برای شبهای قدر

اس ام اس التماس دعا
میگن  زمین  گرده وحرکت چرخشی داره
الهی در این لیله القدر تو این گردش روزگار
هرچی که آرزوشو دارین دور سرتون بچرخه
التماس دعا
 پیام التماس دعا
ان شاء الله
امشب در صفحہ آخر
مقدرات شما
ملائڪہ این جملہ را بنویسند
محب امیرالمومنین است
عاقبتش ختم بہ خیر
وبراے امسالش بهترینها
التماس دعا
 در این شبهای عزیز ما را هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید
پیامک التماس دعا 
درد مندیم اى خدا درمان نما / درد

اس ام اس التماس دعا
التماس دعا
 پیام التماس دعا
ان شاء الله
امشب در صفحہ آخر
مقدرات شما
محب امیرالمومنین است
عاقبتش ختم بہ خیر
وبراے امسالش بهترینها
التماس دعا
پیامک التماس دعا 

اس ام اس التماس دعا
التماس دعا
 پیام التماس دعا
ان شاء الله
امشب در صفحہ آخر
مقدرات شما
محب امیرالمومنین است
عاقبتش ختم بہ خیر
وبراے امسالش بهترینها
التماس دعا
پیامک التماس دعا 
دانلود آهنگ علی سورنا بنام مهران + متن + پخش آنلاین
Danload Ahang Ali sorena - Mehran
♬♪♪♫♪♬Download new music BY Ali Sorena | Mehran+Text

متن آهنگ مهران سورنا:
من و تو مثل همیم خوف میکنن میبیننمون   ♬♪♪♬   واسمون غلاف بلوف میکنن
رپ کنا منو خیلی دوست ندارن    ♬♪♪♬    مثلِ تو که خیابونا جلوت جفت میکنن
پخش آنلاین آهنگ مهران علی سورنا:
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

:برای دانلود با کیفی
من همیشه توی فعالیت های آدرنالینی بی دردسر، پایه ترینم، از بچگی، توی سرسره های گنده ترسناک ولو بودم و بزرگ تر که شدم، هیچوقت از رفتن به شهربازی، ترن هوایی و هیجان های شوق انگیز تولیدکننده جیغ های مستانه و شادی آفرین پشیمون نشدم و شاید خیلی کم پیش بیاد که از اینجور کارا هراس و ترس رهام نکنه، به جاش از شدت شوق و هیجانی که داشتم بال بال می زدم و توی آسمونا سیر می کردم.
توی همین اعمال هورا و جیغ کشانه، معمولا خیلی کم رفتم سر هیجانات آبی، من از آب م
در عکس نوشته تبریک ازدواج حضرت علی و فاطمه شما کاربران عزیز سایت عکس نوشته امروز به مناسبت سالگرد ازدواج حضرت علی و فاطمه الزهرا می توانید زیباترین عکس نوشته های مناسبتی را همراه با متن تبریک سالگرد ازدواج حضرت علی و زهرا را مشاهده کنید و …
عکس نوشته تبریک ازدواج حضرت علی و فاطمه
دیدم که در عرش شور و شوق برپاست
برپاگر این بزم شرف ذات خداست
گفتم به خرد چه اتفاق افتاده
گفتا که عروسی علی و زهراست
سالروز ازدواج حضرت علی ع و زهرا س مبارک باد

دید
جوک و اس ام اس های خنده دار    یه توپ دارم قلقلیه ....... موهای سرم فرفریه ..... مسیج جدید نداشتم سرت کلاه گذاشتم   امروز سالگرد تولد پت و مته ! تو هم مثل من این روز رو به خنگ ترین کسی که میشناسی تبریک بگو!!! جنبه داشته باش واسه خودم نفرست   برداشتن قدمهای بزرگ در زندگی باعث پاره شدن خشتک انسان میشود  
دو تا یارو داشتن تو یه ماشین بمب کار میذاشتن یکیشون به اون یکی میگه:
اگه این بمب الان منفجر شه چی کار کنیم؟ اون یکی میگه نگران نباش من یکی
دیگه دارم  

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها